warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

logo

W jaki sposób wywrzeć wpływ na rozpoznawalność naszej marki?

work in corporation
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że efektywnie prowadzony marketing jest w stanie w istotny sposób wpłynąć na uzyskiwanie dochodów przez naszą firmę. Niemniej natomiast wciąż bardzo mało firm użytkuje w praktyce tego rodzaju środki promocyjne, co jak najbardziej nie jest właściwą postawą.

Doświadczone planowanie logo firmy z wykorzystaniem Internetu

WWW
Autor: Bull3t
Źródło: http://www.flickr.com
Każda fachowa firma, jaka działa na rynku ma swoje logo. Logo firmy jest rzeczą niezbędną, naturalnie ciężko wyobrazić sobie firmę, która nie posiadałaby własnego logo. Projektowanie logo nie jest jednak rzeczą banalną, musi ono bowiem ściśle korespondować z działalnością danej firmy, prócz tego potencjalni Klienci powinni bez trudności kojarzyć dane logo z konkretną działalnością.

Podstawowe zadanie gadżetów firmowych – długopisy reklamowe

długopis
Autor: www.iconfinder.net
Źródło: www.iconfinder.net
Wśród propozycji wielu firm, wytwarzających dodatki będące przedmiotem reklamy poszczególnych marek, firm i przedsiębiorstw, znaleźć można m.in. długopisy reklamowe. Wyszukane długopisy z ciekawymi wzorami, pasiaste, minimalistyczne, posiadające jedynie nazwę i logo przedsiębiorstwa, dodawane są do dóbr i usług, oferowanych przez firmę. Rozmaite długopisy reklamowe, które dostępne są na rynku w niewysokich cenach, oferowane są z nadrukiem, grawerem – w przypadku długopisów metalowych, jak również w zestawach piśmiennych.