warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

logo

W jaki sposób wywrzeć wpływ na rozpoznawalność naszej marki?

work in corporation
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że efektywnie prowadzony marketing jest w stanie w istotny sposób wpłynąć na uzyskiwanie dochodów przez naszą firmę. Niemniej natomiast wciąż bardzo mało firm użytkuje w praktyce tego rodzaju środki promocyjne, co jak najbardziej nie jest właściwą postawą.

Doświadczone planowanie logo firmy z wykorzystaniem Internetu

WWW
Autor: Bull3t
Źródło: http://www.flickr.com
Każda doświadczona firma, która działa na rynku ma swoje logo. Logotyp firmy jest sprawą niezbędną, z pewnością ciężko wyobrazić sobie firmę, która nie posiadałaby własnego logo. Projektowanie logo nie jest jednak rzeczą prostą, musi ono bowiem precyzyjnie współgrać z działalnością danej firmy, w dodatku potencjalni Kontrahenci powinni bez trudu kojarzyć dane logo z konkretną działalnością.

Podstawowe zadanie gadżetów firmowych – długopisy reklamowe

długopis
Autor: www.iconfinder.net
Źródło: www.iconfinder.net
Wśród propozycji większości przedsiębiorstw, produkujących dodatki będące przedmiotem marketingu danych marek, firm i przedsiębiorstw, wyszukać można m.in. długopisy reklamowe. Eleganckie długopisy z zaskakującymi deseniami, w pasy, minimalistyczne, posiadające jedynie nazwę i logo producenta, dodawane są do dóbr oraz usług, proponowanych przez markę. Rozmaite długopisy reklamowe, które są do nabycia na rynku w niskich cenach, oferowane są z nadrukiem, grawerem – w przypadku długopisów metalowych, jak również w kompletach piśmiennych.