warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

logo

W jaki sposób wywrzeć wpływ na rozpoznawalność naszej marki?

work in corporation
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że efektywnie prowadzony marketing jest w stanie w istotny sposób wpłynąć na uzyskiwanie dochodów przez naszą firmę. Niemniej natomiast wciąż bardzo mało firm użytkuje w praktyce tego rodzaju środki promocyjne, co jak najbardziej nie jest właściwą postawą.

Doświadczone planowanie logo firmy z wykorzystaniem Internetu

WWW
Autor: Bull3t
Źródło: http://www.flickr.com
Każda fachowa firma, jaka działa na rynku ma swoje logo. Logo firmy jest rzeczą niezbędną, naturalnie ciężko wyobrazić sobie firmę, która nie posiadałaby własnego logo. Projektowanie logo nie jest jednak rzeczą banalną, musi ono bowiem ściśle korespondować z działalnością danej firmy, prócz tego potencjalni Klienci powinni bez trudności kojarzyć dane logo z konkretną działalnością.

Podstawowe zadanie gadżetów firmowych – długopisy reklamowe

długopis
Autor: www.iconfinder.net
Źródło: www.iconfinder.net
Wśród propozycji wielu przedsiębiorstw, produkujących dodatki będące przedmiotem reklamy kolejnych marek, firm oraz przedsiębiorstw, znaleźć można m.in. długopisy reklamowe. Eleganckie długopisy z ciekawymi wzorami, pasiaste, minimalistyczne, zawierające tylko nazwę oraz logo producenta, dołączane są do dóbr oraz usług, proponowanych przez markę. Różnego typu długopisy reklamowe, które dostępne są na rynku w korzystnych cenach, oferowane są z nadrukiem, grawerem – w przypadku długopisów metalowych, a także w kompletach piśmiennych.