warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Media

Dla jednych to interesujące, dla innych okropne czasy. jak pogodzić te dwa światy? Wychodzi na to, iż jest to mało realne

podczas grania
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
„Boże, w jakich wy żyjecie czasach” – powiedziała babcia do wnuczka. Taka była jej reakcja gdy ten nie wychodził nigdzie przez kilka dni. Siedział tylko przed komputerem, lecz babcia nie wiedziała do końca, co on tam robi. Widziała tylko jakie światła, błyski, no i słyszała wybuchy, jakieś niezrozumiałe słowa. W rzeczywistości wnuczek gra w gry komputerowe, ale babcia nie może tego rozumieć ponieważ jest przedstawicielką zupełnie innego pokolenia. Kiedyś by nie nudzić się w domu każdy bawił się na dworze. Dzisiaj jest na odwrót.

Świetni dostawcy Internetu

internet
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś już niemal każdy korzysta z Internetu. Wykorzystywany jest do komunikacji, zdobywania danych i zabawy. Owa nie tak stara technologia zmieniła świat bezpowrotnie. Współcześnie Internet jest niemal niezbędny do funkcjonowania. Przy jego pomocy uzupełnia się dokumenty prawne, kupuje się rozmaite dobra, a nawet szuka miłości. Z tej przyczyny warto jest posiadać odpowiedniego dostawcę Sieci internetowej.

Monitorowanie mediów społecznościowych w sieci

WWW
Autor: Bull3t
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach monitorowanie mediów społecznościowych, tj. monitoring social media nabiera właściwego znaczenia. Globalna rewolucja umożliwia zabranie głosu każdemu internaucie. Monitorowanie mediów służy przede wszystkim do tego, by wybrać te najistotniejsze dla konkretnej branży lub konkretnego przedsiębiorstwa informacje.