warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

wiedza

Gierki wciągają, ale są ciekawe!

komputer
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Najbardziej kapitalne zajęcie pod słońcem? Na pewno godne zainteresowania są wszelkiego rodzaju gierki! Kto nie kocha marnować cennego czasu przed komputerem albo konsolą? Oczywiście nie należy miewać żadnych wyrzutów sumienia, mimo wszystko nikt nie może rzec, że życie jest mega krótkie.

Dlaczego korzystać z profesjonalnych podręczników?

nauka
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Zabierając się za studiowanie trzeba się nastawić na wiele nauki. Oczywiście jeżeli ktoś chce studia wybawić się i spędzić w knajpach, to ma pełne prawo do tego, ale jeżeli ktoś rzeczywiście będzie chciał ten okres efektywnie wykorzystać i zdobyć sporo wiadomości, to nie powinien jednak nic nie robić. W czasie studiów wiedzę można zdobyć wieloma sposobami.

Psy stróżujące - najlepsze rasy

tibetan mastiff
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Zakup rasowego psa większość osób traktuje bardzo serio. Głównie dlatego, że jest to niemały wydatek. Stąd też rasowy pies często jest czymś więcej niż tylko pupilkiem swojego właściciela. Drogi pies, podobnie drogi drogie auto potwierdza pozycję społeczną swojego właściciela.

Nie zamykajmy się w jednym gatunku lektur

biblioteka miejska
Autor: jef1947
Źródło: http://www.flickr.com
Im więcej rodzajów książek ze sobą mieszamy, tym większa jest świadomość, iż nasza wiedza będzie ogólna oraz iż jednocześnie będziemy umieli sobie poradzić w każdej dziedzinie naszego życia. Dlatego im bardziej zróżnicowane książki znajdą się na naszej półce, tym mniejsza jest szansa na to, że będziemy się nudzić oraz iż nie będziemy rozumieli po co sięgnąć.