warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

programista

Atrakcyjne propozycje pracy – tester czy programista?

praca
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Bardzo ciekawe oraz dające spore możliwości rozwijania się zlecenia dla programistów, jakie wyszukać można w internecie z dokładnym opisem wymagań wobec kandydatów czy szczegółowym ustalaniem obowiązków pracowniczych, są przez zainteresowanych chętnie czytane. Wybierać można z najbardziej zróżnicowanych propozycji, ale powinno się mierzyć siły na zamiary i szczerze określać swe predyspozycje. Decydując się na wysłanie zgłoszenia do działu HR określonej firmy, trzeba dobrze przemyśleć swój wybór. Trzymamy kciuki oraz życzymy powodzenia!

Przydatne aplikacje mobilne

Samsung GALAXY S 4
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Dzisiejsze aparaty telefoniczne oferują zwykle dużo apek, które są dostępne w standardzie, ale warto skorzystać z tych, które są sprzedawane w znanych serwisach. Warto wiedzieć, że smartfony z systemem operacyjnym, który ma w logu sympatycznego robocika, są niezwykle silnie narażone na ataki wirusowe. Powodów takiej sytuacji jest wiele, lecz najgorszym kłopotem tego systemu jest to, że jest OSem open source. Sprawia to, że każdy \może zmieniać kod źródłowy Androida oraz produkować i udostępniać apki.