warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

programista

Atrakcyjne propozycje pracy – tester czy programista?

praca
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Bardzo interesujące oraz dające duże możliwości rozwoju zlecenia dla programistów, które znaleźć można w sieci ze szczegółowym opisem wymagań wobec kandydatów i dokładnym określaniem obowiązków pracowniczych, są przez potencjalnych kandydatów ochoczo czytane. Wybierać można z najbardziej zróżnicowanych propozycji, ale trzeba mierzyć siły na zamiary i szczerze określać swe umiejętności. Stawiając na wysłanie życiorysu do działu HR określonej firmy, wskazane jest dobrze rozważyć swój wybór. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Przydatne aplikacje mobilne

Samsung GALAXY S 4
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Dzisiejsze smartfony oferują zwykle dużo programów, które są dostępne standardowo, lecz warto używać tych, które są w sprzedaży w znanych serwisach. Warto wiedzieć, że smartfony z Androidem, są znacznie wrażliwe na ataki wirusowe. Powodów takiej sytuacji jest dużo, ale najpoważniejszym kłopotem tego systemu jest to, że jest OSem otwartym. Powoduje to, że każdy \może dowolnie ingerować w kod źródłowy OSa oraz pisać i sprzedawać apki.