warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kolor

Niewymuszona elegancja czy młodzieżowe neony? Obudowy do komórek

telefon
Autor: Rodrigo Ghedin
Źródło: http://www.flickr.com
Komórkowa moda nie ustaje, zaś nowy pokrowiec czy obudowa emocjonują nas równie mocno jak nowy telefon. Dzięki zastosowaniu etui, telefon jest w dobrym stanie, więc działa bez zarzutu i dłuższy czas możemy go używać. Jak wiemy, noszenie telefonu w kieszeni czy torebce, razem z kluczami czy monetami, bez wątpienia nie zapowiada nic dobrego.

Pokrowce na Twojego smartfona, który wybrać

samsung galaxy 2
Autor: Chris F
Źródło: http://www.flickr.com
Komórkowa moda nie ustaje, a nowy pokrowiec skupia podobną uwagę jak i nowy telefon. Dzięki zastosowaniu etui, telefon nie ulega zniszczeniu, przez co działa bez zarzutu i dłużej nam służy.

Pomyślmy jak możemy zwiększyć jakość Twojego sprzętu foto

lotnetki
Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com
Przeważnie dzieje się tak, że skupiamy własną uwagę przede wszystkim na tym, by kupić jak najlepszy sprzęt, tak żeby sprawdził się on nawet w najmocniej niekorzystnych warunkach. Nie mniej trzeba wspomnieć także o tym, iż każdy z tych sprzętów posiada jeszcze dodatkowe elementy, które poprawiają jego funkcjonowanie i sprawiają, że to co ma on nam do zaoferowania w standardzie jest jeszcze wspanialsze.