warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

e-booki

Wspaniała alternatywa na czytanie większej ilości książek

książki i audiobooki
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie niestety coraz mniej osób czyta cokolwiek. Sporo naukowców bije na alarm, że wiele osób nie przeczytało w ciągu ostatniego roku ani jednej książki. Jeśli to prawda, stan czytelnictwa w Polsce zdecydowanie jest w mocno opłakanym stanie. Jednakże z drugiej strony dużo osób korzysta z innych możliwości zapoznawania się z nowymi pozycjami. Przede wszystkim bez wątpliwości ogromną popularnością cieszą się e-booki, czyli książki, które można przeglądać na ekranie komputera albo na czytnikach. Te ostatnie są obecnie bardzo popularne - na pewno korzysta z nich dużo osób, które codziennie dojeżdżają długo do pracy. Takie osoby często korzystają także z audiobooków, czyli pozycji w wersji audio. Zazwyczaj takie książki czytają popularne osoby, co dodatkowo zwiększa popularność audiobooków.

Jak funkcjonuje wydawnictwo internetowe?

Pieniądze, Euro
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Wielu poszukuje pomysłu na zyskowny interes, coraz więcej ludzi przenosi się do Sieci. Wirtualne działania to przyszłościowe rozwiązanie i odnowienia zastanych schematów. Internetowe wydawnictwo jest szansą na odrodzenie bankrutującej branży.