warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

e-booki

Wspaniała alternatywa na czytanie większej ilości książek

książki i audiobooki
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie niestety coraz mniej osób czyta książki. Dużo naukowców bije na alarm, że dużo osób nie przeczytało w ciągu ostatniego roku ani jednej pozycji. Jeśli to prawda, stan czytelnictwa w Polsce zdecydowanie jest w bardzo opłakanym stanie. Jednak z drugiej strony sporo ludzi korzysta z alternatywnych możliwości zapoznawania się z najnowszymi pozycjami. Przede wszystkim bez wątpienia dużą popularnością cieszą się e-booki, czyli pozycje, które można przeglądać na ekranie komputera lub na czytnikach. Te ostatnie są teraz wielce popularne - bez wątpienia korzysta z nich wiele sporo osób, które codziennie dojeżdżają daleko do pracy. Takie osoby często korzystają także z audiobooków, czyli książek w wersji audio. Często takie książki nagrywają popularne osoby, co jeszcze zwiększa popularność audiobooków.

Jak funkcjonuje wydawnictwo internetowe?

Pieniądze, Euro
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
W dobie poszukiwań pomysłu na skuteczny interes, wszyscy przenoszą się do Internetu. Wirtualne działania to dobre spojrzenie i odnowienia zastanych schematów. Internetowe wydawnictwo daje szansę na odrodzenie chylącej się branży.