warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

e-booki

Wspaniała alternatywa na czytanie większej ilości książek

książki i audiobooki
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj niestety coraz mniej osób czyta gazety. Sporo badaczy bije na alarm, że wiele osób nie przeczytało w ciągu zeszłego roku żadnej pozycji. Jeżeli to prawda, stan czytelnictwa w Polsce bez wątpliwości jest w wielce opłakanym stanie. Jednak z drugiej strony wiele ludzi korzysta z innych możliwości zaznajamiania się z najnowszymi pozycjami. Przede wszystkim bez wątpliwości wielką popularnością cieszą się e-booki, czyli książki, które można czytać na ekranie komputera lub na czytnikach. Te ostatnie są obecnie nader popularne - bez wątpienia korzysta z nich mnóstwo osób, które codziennie dojeżdżają długo do pracy. Takie osoby często korzystają również z audiobooków, czyli książek w wersji audio. Najczęściej takie pozycje czytają znane osoby, co dodatkowo zwiększa popularność audiobooków.

Jak funkcjonuje wydawnictwo internetowe?

Pieniądze, Euro
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
W dobie poszukiwań pomysłu na skuteczny interes, wszyscy przenoszą się do Internetu. Wirtualne działania to dobre spojrzenie i odnowienia zastanych schematów. Internetowe wydawnictwo daje szansę na odrodzenie chylącej się branży.