warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rozgrywka

W jakiego typu gry korzystniej jest grać: w planszówki czy komputerowe?

screen z gry komputerowej
Autor: Swazi98chafin
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek gier jest nad wyraz dynamiczną branżą. Corocznie zostaje wydanych tu cała masa tytułów. Klienci nieustannie je pozyskują, ponieważ w naszych trudnych czasach gry są oderwaniem się od trudów dnia codziennego. Zarówno gry planszowe, jak i komputerowe cieszą się dużą popularnością. Jedni wolą wirtualny świat, drudzy realne spotkanie z bliższymi. W które gry bardziej opłaca się grać?

Metoda na odprężenie

gracze
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Poczynając od poniedziałku do samego piątku realizujemy pracę zawodową. Całe dnie obsługujemy petentów, załatwiamy rzeczy rozliczne "na już". Stres wzrasta. Gdy jeszcze dodamy do tego fakt, iż nasi koledzy też podlegają nie mniejszemu stresowi, to w podobnej sytuacji o konflikt nietrudno.

Odpowiednią ilość przyjemności umożliwią Ci najwspanialsze błyskotliwe nadzwyczajne wspólne gry.

Gry komputerowe
Autor: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com
Bez względu na to, czy jesteś modernistą czy miłośnikiem wyścigów, kreatorem czy graczem bez litości dla guzików, gry to świat doznań, który ktokolwiek może odsłaniać we własnym gniazdku. Właściwą ilość zabawy zapewnią Ci najlepsze rozrywkowe osobliwe rodzinne gry.

Nowa wersje gry Battlefield dostępna jest na Playstation 3

Grand Theft Auto 5
Autor: Imperial94
Źródło: http://www.flickr.com
Amatorzy gier komputerowych, przede wszystkim tych o twardym, męskim przesłaniu doskonale kojarzą grę o nazwie Battlefield stworzoną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest typową strzelanką pierwszoosobową słynną z trybu multiplayer. Do rozpoznawalnych cech tej gry należy także to, że bitwy przeprowadzane w sieci odbywają się na wielkich mapach. Gracze zaś używają urozmaiconych militarnych pojazdów i posiadają możliwość anihilowania niektórych sektorów z okalającej ich wirtualnej przestrzeni. Grający nie mogą oddziaływać na to, co robią ich towarzysze w grze. Producenci Battlefield pozostawili jednakże użytkownikom gry system wydawania rozkazów i wspierania kolegów.