warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rozgrywka

W jakiego typu gry korzystniej jest grać: w planszówki czy komputerowe?

screen z gry komputerowej
Autor: Swazi98chafin
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek gier jest nad wyraz dynamiczną branżą. Corocznie zostaje wydanych tu cała masa tytułów. Klienci nieustannie je pozyskują, ponieważ w naszych trudnych czasach gry są oderwaniem się od trudów dnia codziennego. Zarówno gry planszowe, jak i komputerowe cieszą się dużą popularnością. Jedni wolą wirtualny świat, drudzy realne spotkanie z bliższymi. W które gry bardziej opłaca się grać?

Metoda na odprężenie

gracze
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Poczynając od poniedziałku aż do samego piątku pracujemy. Całymi dniami obsługujemy klientów, załatwiamy rzeczy rozliczne "na wczoraj". Stres wzrasta. Gdy jeszcze dołożymy do tego fakt, że nasi współpracownicy również podlegają niemałemu stresowi, to w takiej sytuacji o konfliktową sytuację nietrudno.

Odpowiednią ilość przyjemności umożliwią Ci najwspanialsze błyskotliwe nadzwyczajne wspólne gry.

Gry komputerowe
Autor: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com
Bez względu na to, czy jesteś modernistą czy miłośnikiem wyścigów, kreatorem czy graczem bez litości dla guzików, gry to świat doznań, który ktokolwiek może odsłaniać we własnym gniazdku. Właściwą ilość zabawy zapewnią Ci najlepsze rozrywkowe osobliwe rodzinne gry.

Nowa wersje gry Battlefield dostępna jest na Playstation 3

Grand Theft Auto 5
Autor: Imperial94
Źródło: http://www.flickr.com
Pasjonaci gier komputerowych, szczególnie tych o mocnym, męskim przesłaniu doskonale znają grę o nazwie Battlefield stworzoną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest klasyczną strzelanką pierwszoosobową znaną z trybu multiplayer. Do charakterystycznych cech tej gry należy także to, że konfrontacje przeprowadzane w sieci toczone są na wielkich mapach. Gracze zaś używają różnorodnych militarnych pojazdów i mają możliwość anihilowania niektórych sektorów z otaczającej ich wirtualnej rzeczywistości. Grający nie są w stanie oddziaływać na to, co robią ich towarzysze w grze. Twórcy Battlefield pozostawili jednakże fanom gry system wydawania rozkazów i wspomagania kolegów.