warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

smartfon

Jaki czytnik e-booków kupić – zestawienie cen i modeli Klindle

czytnik ebooków
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Parę lat wcześniej przez czytelniczy rynek przetoczyła się rewolucyjna zmiana, jaka zupełnie odmieniła podejście do czytania ogromnej rzeszy ludzi. Powodem tej rewolucji zostały czytniki e book, jakie początkowo nieśmiało zaczęły się pojawiać na sklepowych półkach, by niewiele czasu później stać się jednym z najczęściej kupowanych elektronicznych gadżetów na świecie. Czytniki e book trochę się różnią od swoich kuzynów, to znaczy smartfonów oraz tabletów
.

Dane techniczne wyznaczają różne rankingi i zestawienia telefonów pomocne w wyborze

Supertelefon z układem Tegra 3
Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR
Ustalenie, który telefon, tablet czy smartfon daje największe możliwości, jest zadaniem specjalistów wyznaczających takie rankingi. Z reguły budzą one dużo dyskusji, co do wielu modeli z czołowej „dziesiątki” klienci mieliby kilka większych uwag. Zastrzeżenia kierowane są w stronę modeli zajmujących nawet pierwsze miejsce.

Najlepszy Smartfon i tablet dla każdego kto poszukuje nowoczesnych rozwiązań .

Smartfon
Autor: HTC
Źródło: HTC
Dzięki rozwojowi technologicznemu, zamieniamy własne komórki na sprzęty wyższej generacji. Dzisiaj mały „klawiszowiec” stanowi praktycznie mniejszość, zaś unowocześniane ciągle dotykowce konkurują ze smartfonami, tabletami, iPadami.

Nowoczesne telefony

Smartfon HTC Rhyme
Autor: HTC
Źródło: HTC
Rozpoczęło się niewinnie, od wielkich „cegłówek” trzymanych przy uchu przez panów ubranych w garnitury. Byli oni ubrani w dość modne, jak na tamten okres, stroje, a wygląd ich miał wskazywać na wyższy status. Później było lepiej, garnitury były ładniejsze, bardziej uszyte na miarę, a ”komórki” bardziej zgrabne i nie tak duże jak pierwsze modele. Skoro bowiem na początku, kiedy telefony komórkowe się pojawiły i warto było się z nimi pokazać, to później nikt już na to nie zwracał uwagi. W cenie był za to jak najmniejszy wygląd.