warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

smartfon

Jaki czytnik e-booków kupić – zestawienie cen i modeli Klindle

czytnik ebooków
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Parę lat wcześniej przez czytelniczy rynek przetoczyła się rewolucyjna zmiana, jaka zupełnie odmieniła podejście do czytania ogromnej rzeszy ludzi. Powodem tej rewolucji zostały czytniki e book, jakie początkowo nieśmiało zaczęły się pojawiać na sklepowych półkach, by niewiele czasu później stać się jednym z najczęściej kupowanych elektronicznych gadżetów na świecie. Czytniki e book trochę się różnią od swoich kuzynów, to znaczy smartfonów oraz tabletów
.

Dane techniczne wyznaczają różne rankingi i zestawienia telefonów pomocne w wyborze

Supertelefon z układem Tegra 3
Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR
Ustalenie, który telefon, tablet czy smartfon daje największe możliwości, jest zadaniem specjalistów wyznaczających takie rankingi. Z reguły budzą one dużo dyskusji, co do wielu modeli z czołowej „dziesiątki” klienci mieliby kilka większych uwag. Zastrzeżenia kierowane są w stronę modeli zajmujących nawet pierwsze miejsce.

Najlepszy Smartfon i tablet dla każdego kto poszukuje nowoczesnych rozwiązań .

Smartfon
Autor: HTC
Źródło: HTC
Ścigając kolejne nowinki techniczne, zamieniamy własne komórki na sprzęty lepszej generacji. Obecnie mały „klawiszowiec” stanowi praktycznie mniejszość, zaś typowe telefony – dotykowce mają sporą konkurencję w smartfonach, tabletach, iPadach.

Nowoczesne telefony

Smartfon HTC Rhyme
Autor: HTC
Źródło: HTC
Rozpoczęło się niewinnie, od pokaźnych rozmiarów „cegłówek” trzymanych przy uchu przez panów ubranych w garnitury. Byli oni odziani w dość modne, jak na tamte czasy, stroje, a wygląd ich miał określać wyższy status. Później było jeszcze lepiej, garnitury były bardziej profesjonalne, bardziej skrojone na miarę, a telefony komórkowe bardziej zgrabne i nie tak duże jak pierwsze modele. Jeśli bowiem na początku, kiedy „komórki” się pojawiły i warto było się z nimi pokazać, to kilka lat później nikt już na to nie zwracał uwagi. Liczył się za to jak najmniejszy wygląd.