warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gotowanie

Świetne pomysły na fascynujące, atrakcyjne oraz niedrogie hobby

bieganie jako hobby
Autor: Peter Mooney
Źródło: http://www.flickr.com
Mnóstwo osób ma dziś jakieś hobby. Hobby, to znaczy pasja, to coś co naprawdę warto mieć. Każdego dnia mamy wiele przeróżnych obowiązków - praca, studia, dzieci, dom, zakupy, sprzątanie - wymieniać można by jeszcze sporo. Bez wątpienia warto w tym zabieganym życiu znaleźć szczyptę czasu dla siebie i zrelaksować się uprawiając jakieś hobby. Dziś możemy wyróżnić niezmiernie wiele rodzajów hobby, wśród jakich jedne mogą być niezmiernie kosztowne, a inne nie.

Gotowanie dla każdego - makarony, sosy, ryby

Autor: nlann
Każdy z nas prędzej czy później staje oko w oko z kuchnią i próbuje dać jej radę. Nieistotne jest czy jesteśmy kobietą czy mężczyzną i ile mamy lat na karku gdyż cel jest jeden - ugotować dobrą potrawę. Żaden to wstyd nie umieć gotować, gdyż wcześniej zawsze ktoś to robił za nas. Na przykład opiekuńcza mama, niezastąpiona żona czy też zakochany w kuchni mąż. Ale gdy zostajemy sami a nie przepadamy za jedzeniem na zamówienie ani za zalewaniem makaronu z przyprawami, który o dziwo nazywa się zupką chińską, to pozostaje własnoręczne gotowanie.