warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czytelnictwo

Pragniesz odszukać wspaniały podarunek? Złóż wizytę w księgarni!

ksiązki na półce w bibliotece
Autor: Republic of Korea
Źródło: http://www.flickr.com
Czytelnictwo w Polsce ma się strasznie niedobrze, obywatele wcale nie czytają książek. W 2014 roku większość Polaków przeczytało mniej niż jedną książkę, niektórzy wcale nic nie zaliczyli od lat. Pomimo tego księgarnie prosperują świetnie, odwiedzane przez tych będących w mniejszości, ale jednak licznych, zatwardziałych moli książkowych.

Bolączki i kłopoty, jakie spotykają będący w dużym dołku księgarski rynek.

na półce z książkami
Autor: ideowl
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z najstarszych form spędzania wolnego czasu jest literatura, ludzie od dawien dawna traktowali książki jako świetną formę spędzania wolnych chwil. Lecz książki to również źródło wiedzy, na ich stronach spisano większość wiadomości, jakie posiadła w ciągu minionych wieków. Wydawać by się mogło, że literaturze nic nie będzie w stanie zagrozić, lecz niestety minione lata sprawiły że jest zupełnie inaczej. Przynajmniej w naszym kraju, bo jednak nasi sąsiedzi dają sobie radę i tam problemów na rynku wydawniczym nie widać.