warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

serwis

Minecraft to teraz jedna z najbardziej znanych gierek na rynku

komputer
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Minecraft to obecnie jedna z najbardziej popularnych gier na rynku - w Polsce, lecz zapewne w pozostałych także, natrafić można na dziesiątki tysięcy prawdziwych fanów akurat owej gierki. Tak naprawdę autor artykułu nie zalicza się do ogromnych sympatyków Minecrafta, lecz oczywiście świetnie rozumie potęgę owego produktu.

Internet w mieszkaniu i w firmie

okablowanie sieciowe
Autor: Norlando Pobre
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie większość ludzi nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania z połączenia z Internetem. Internet służy obecnie do porozumiewania się z innymi, a także do celów rozrywkowych i do zdobywania wiedzy. Obecnie również coraz większa liczba ludzi ma dostęp do sieci w swoim domu. Gwałtownie rośnie także ilość publicznych lokalizacji, gdzie można za darmo korzystać z sieci bezprzewodowej. Wybierając połączenie internetowe do domu można kierować się zróżnicowanymi warunkami, zależnie od osobistych wymagań. Przykładowo większości osób współcześnie zależy na dużej szybkości łącza, która jednak niekiedy powiązana jest z limitami w transferze. Ofertę internetową powinno się więc wybierać bardzo dokładnie, dostosowując ją do potrzeb.