warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

serwis

Minecraft to teraz jedna z najbardziej znanych gierek na rynku

komputer
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Minecraft to obecnie jedna z najbardziej popularnych gier na rynku - w Polsce, lecz zapewne w pozostałych także, natrafić można na dziesiątki tysięcy prawdziwych fanów akurat owej gierki. Tak naprawdę autor artykułu nie zalicza się do ogromnych sympatyków Minecrafta, lecz oczywiście świetnie rozumie potęgę owego produktu.

Internet w mieszkaniu i w firmie

okablowanie sieciowe
Autor: Norlando Pobre
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie duża liczba osób nie wyobraża sobie codziennego życia bez używania połączenia z Internetem. Sieć służy obecnie do komunikowania się z innymi, a także do celów rozrywkowych i do zyskiwania wiedzy. Aktualnie także coraz więcej ludzi ma dostęp do Internetu w swoim miejscu zamieszkania. W sposób gwałtowny wzrasta także ilość publicznych lokalizacji, w których możliwe jest darmowe korzystanie z sieci bezprzewodowej. Wybierając połączenie internetowe do domu można kierować się zróżnicowanymi aspektami, w zależności od osobistych potrzeb. Na przykład większej części ludzi współcześnie zależy na większej prędkości łącza, która jednak niekiedy powiązana jest z limitami w transferze. Ofertę dostawcy powinno się więc dobierać bardzo starannie, dopasowując ją do wymagań.