warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Audiobooki

Najwspanialszy audiobook na świecie.

audiobooki
Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieją takie audiobooki, które trzeba przesłuchać. Istnieją tacy mistrzowie, jakich zespoły dobrze się do tego nadają. Pewnym spośród nich jest Andrzej Sapkowski i jego "Boży Bojownicy". Premiera owego słuchowiska miała miejsce 8 października 2012 roku i stanowi na dzień dzisiejszy superprodukcję następnej części Trylogii Husyckiej, jak nieoficjalnie nazywa się 3 utwory fantastyczno-historyczne Andrzeja Sapkowskiego.

Wspaniała alternatywa na czytanie większej ilości książek

książki i audiobooki
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie niestety coraz mniej osób czyta cokolwiek. Sporo naukowców bije na alarm, że wiele osób nie przeczytało w ciągu ostatniego roku ani jednej książki. Jeśli to prawda, stan czytelnictwa w Polsce zdecydowanie jest w mocno opłakanym stanie. Jednakże z drugiej strony dużo osób korzysta z innych możliwości zapoznawania się z nowymi pozycjami. Przede wszystkim bez wątpliwości ogromną popularnością cieszą się e-booki, czyli książki, które można przeglądać na ekranie komputera albo na czytnikach. Te ostatnie są obecnie bardzo popularne - na pewno korzysta z nich dużo osób, które codziennie dojeżdżają długo do pracy. Takie osoby często korzystają także z audiobooków, czyli pozycji w wersji audio. Zazwyczaj takie książki czytają popularne osoby, co dodatkowo zwiększa popularność audiobooków.

Dzisiaj audiobooki stają się wielce modne - kiedy chcesz spróbować, kup jednego na próbę

audiobooki
Autor: Cory Doctorow
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach sporo mówi się o tym, że czytamy coraz mniej. Wszystkie statystyki są faktycznie nader alarmujące – często pokazują, że przeciętny Polak czyta mniej niż jedną książkę w czasie roku. Jeżeli już coś czytamy, zwykle są to gazety albo… instrukcje obsługi. Na szczęście okazuje się, że takie statystyki, chociaż oczywiście powinny dać nam dużo do myślenia, nie są do końca prawdziwe. Teraz bardzo popularne stało się czytanie książek w odrobinę inne formie niż tradycyjna. Mnóstwo osób obecnie przykładowo korzysta z czytników książek. Nie da się zaprzeczyć, że taki sposób przyswajania książek jest znakiem teraźniejszych czasów.

Książki do słuchania- Wiedźmin

audiobooki Sapkowski Wiedźmin
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie książki możemy zakupić już nie tylko w zwykłej formie, ale również utrwalone na innych nośnikach. Dla jednych na pewno wciąż jest to swego rodzaju absurd, jednak wieku konsumentów chwali sobie książki zapisane cyfrowo.

Profesjonalne słuchowiska audiobooki

Audiobooki, słuchowiska, trylogia
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Przygotowane na bazie fabuły opowiadań Andrzeja Sapkowskiego słuchowisko trylogia husycka audiobook odpowiada dużej liczbie klientów. Ciekawe propozycje są aktualnie godne rekomendacji. Pasują one kupującym głównie przez wzgląd na swoją wartość kulturową. Produkcja „Trylogii Husyckiej” to jedna z największych do tej pory produkcja audiobooka w Europie, jaka trwała ponad siedem miesięcy. Trylogia składa się z 3 słuchowisk: Narrenturm, Boży bojownicy i Lux perpetua.