warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

słuchowisko

Najwspanialszy audiobook na świecie.

audiobooki
Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieją takie audiobooki, które trzeba przesłuchać. Istnieją tacy mistrzowie, jakich zespoły dobrze się do tego nadają. Pewnym spośród nich jest Andrzej Sapkowski i jego "Boży Bojownicy". Premiera owego słuchowiska miała miejsce 8 października 2012 roku i stanowi na dzień dzisiejszy superprodukcję następnej części Trylogii Husyckiej, jak nieoficjalnie nazywa się 3 utwory fantastyczno-historyczne Andrzeja Sapkowskiego.

Profesjonalne słuchowiska audiobooki

Audiobooki, słuchowiska, trylogia
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Przygotowane na bazie fabuły opowiadań Andrzeja Sapkowskiego słuchowisko trylogia husycka audiobook odpowiada dużej liczbie klientów. Ciekawe propozycje są aktualnie godne rekomendacji. Pasują one kupującym głównie przez wzgląd na swoją wartość kulturową. Produkcja „Trylogii Husyckiej” to jedna z największych do tej pory produkcja audiobooka w Europie, jaka trwała ponad siedem miesięcy. Trylogia składa się z 3 słuchowisk: Narrenturm, Boży bojownicy i Lux perpetua.