warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Sigma

Obecnie każdy ma szansę posiadać profesjonalny aparat fotograficzny

Fotograf
Autor: Santiago Matan
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze zupełnie niedawno było tak, że zawodowy aparat posiadali jedynie fachowi fotografowie, a zwyczajni obywatele musieli się zadowolić aparatami, które nie oferowały tak wspaniałej jakości ujęć. Na szczęście teraz wszystko się przemienia oraz mamy szansę liczyć na to, iż każdy może sobie kupić świetnej jakości aparat fotograficzny, który pozwoli mu na zrobienie takich ujęć, jakby były robione przez profesjonalistę. To wszystko powoduje, że obywatele znacznie chętniej robią fotografie i zatrzymują momenty, które są dla nich naprawdę bardzo istotne.

Czy istotnie każdy jest w stanie w dzisiejszych czasach robić piękne fotografie?

Autor: Panasonic
Aparaty cyfrowe spowodowały, że zasadniczo robienie fotek jest proste, szybkie, fajne, a do tego niedrogie. Świetnie pamiętam jeszcze te czasy, w których musiałem być ostrożny, nie robić zbędnych fotografii, bo w końcu później tak czy siak będzie trzeba zapłacić spore pieniądze za wywołanie. A dzisiaj? Robimy tysiące zdjęć, a później i tak znaczną część z nich kasujemy - na zawsze. No dobrze, ale czy faktycznie absolutnie każdy człowiek może tworzyć
fantastyczne fotki?