warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

WWW

Dlaczego opłaca się zadbać o własną stronę www?

Adres url
Autor: Descrier
Źródło: http://www.flickr.com
Działalność w internecie ma dzisiaj dla większości firm oraz usługodawców duże znaczenie. Z jakiego powodu? Najczęściej przez wzgląd na fakt, że internet jest jednym z najchętniej stosowanych narzędzi, dającym możliwość na porozumiewanie się z innymi osobami, robienie błyskawicznych zakupów, a nawet na studiowanie. Obecnie, gdy ktokolwiek potrzebuje na przykład ekipy remontowej, swoje poszukiwania rozpoczyna od wpisania odpowiedniej frazy w wyszukiwarkę internetową i to strona internetowa danej firmy w dużej mierze decyduje o tym, czy klient ostatecznie będzie chciał skorzystać z jej usług.

Najbardziej kreatywne projekty stron internetowych od firm z województwa dolnośląskiego

WWW
Autor: Bull3t
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach najistotniejsza jest właściwa reklama. A jeżeli chcielibyśmy dobrze wypromować nasz produkt lub nasze usługi to musimy zainwestować w stronę internetową. Dziś najbardziej nośnym źródłem informacji jest właśnie Internet. Firmy, które nie mają stron www są często niezauważane.

Na co należy zwracać uwagę podczas projektowania strony internetowej?

Internet
Autor: EyeonEarth
Źródło: http://www.flickr.com
Projektowanie stron Wrocław bezsprzecznie wymaga dużo wysiłku oraz także specjalistycznej wiedzy. Zamiarem każdej strony internetowej jest przyciągnięcie jak największej uwagi internautów, toteż w czasie projektowania stron należy zwracać uwagę na parę nadzwyczaj ważnych rzeczy.

Kim jest tajemniczy klient?

Okulary z soczewkami do pracy biurowej
Autor: JZO
Źródło: JZO
Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w grupę łączących się usług oraz zalet. Pracujemy dla najpopularniejszych marek, wdrażając kompleksowe analizy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia norm obsługi, badania kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich mocne i słabe strony, a także okazje i zagrożenia pod kątem możliwości rynkowych konkurentów.