warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

WWW

Dlaczego opłaca się zadbać o własną stronę www?

Adres url
Autor: Descrier
Źródło: http://www.flickr.com
Działalność w internecie ma aktualnie dla większości firm oraz usługodawców istotne znaczenie. Z jakiego powodu? Najczęściej przez wzgląd na fakt, że internet jest jednym z najczęściej stosowanych narzędzi, pozwalającym na komunikowanie się z innymi osobami, robienie błyskawicznych zakupów, a nawet na studiowanie. Współcześnie, gdy ktokolwiek potrzebuje na przykład ekipy remontowej, swoje poszukiwania rozpoczyna od wpisania stosownej frazy w wyszukiwarkę internetową i to strona internetowa danej firmy w ogromnej mierze decyduje o tym, czy klient w ostateczności będzie chciał skorzystać z jej usług.

Najbardziej kreatywne projekty stron internetowych od firm z województwa dolnośląskiego

WWW
Autor: Bull3t
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach najważniejsza jest odpowiednia promocja. A jeżeli chcemy dobrze wypromować nasz produkt tudzież nasze usługi to musimy zainwestować w stronę www. Obecnie największym nośnikiem danych jest właśnie Internet. Firmy, które nie mają stron internetowych są często niezauważane.

Na co należy zwracać uwagę podczas projektowania strony internetowej?

Internet
Autor: EyeonEarth
Źródło: http://www.flickr.com
Projektowanie stron Wrocław na pewno wymaga mnóstwo wysiłku a także specjalistycznej wiedzy. Zamysłem każdej strony internetowej jest przyciągnięcie jak największej uwagi internautów, zatem podczas projektowania stron trzeba zwracać uwagę na parę niezmiernie ważnych rzeczy.

Kim jest tajemniczy klient?

Okulary z soczewkami do pracy biurowej
Autor: JZO
Źródło: JZO
Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy satysfakcji w grupę splatających się usług oraz zalet. Pracujemy dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, wdrażając kompleksowe analizy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca wykonujemy setki badań Tajemniczy Klient, badania norm obsługi, analiz kanałów komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony, a także szanse i zagrożenia na tle bezpośrednich konkurentów.