warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

biznes

Nowoczesne telefony

Smartfon HTC Rhyme
Autor: HTC
Źródło: HTC
Rozpoczęło się niewinnie, od pokaźnych rozmiarów „cegłówek” trzymanych przy uchu przez panów ubranych w garnitury. Byli oni odziani w dość modne, jak na tamte czasy, stroje, a wygląd ich miał określać wyższy status. Później było jeszcze lepiej, garnitury były bardziej profesjonalne, bardziej skrojone na miarę, a telefony komórkowe bardziej zgrabne i nie tak duże jak pierwsze modele. Jeśli bowiem na początku, kiedy „komórki” się pojawiły i warto było się z nimi pokazać, to kilka lat później nikt już na to nie zwracał uwagi. Liczył się za to jak najmniejszy wygląd.

Szukamy dobrego łącza internetowego dla przedsiębiorstw

okablowanie sieciowe
Autor: Yuri Samoilov
Źródło: http://www.flickr.com
Dosłownie każda firma powinna mieć dostęp do Sieci. To zapewne dla wszystkich przedsiębiorców oczywistość. Wiadomo, zdarzają się jakieś wyjątki, ale ciężko ogarniać rachunkowość albo konta bankowe bez Internetu. Czyli w owym artykule zostanie szczegółowo poruszona kwestia wykorzystania Sieci w biznesie. Niby trudno coś sensownego napisać na temat Internetu, ponieważ chyba wszystko zostało napisane, no ale próbujmy przynajmniej...

Czy Internet to właściwe miejsce na biznes?

rozliczanie podatku przez internet
Autor: Bas Evers
Źródło: http://www.flickr.com
Znacznie informatyki w dniu współczesnym jest ogromnie duże. Można heroicznie zaryzykować stwierdzeniem, że jest to współcześnie w największym stopniu rozwojowa dziedzina naszej gospodarki.

Popularność e-booków nie może zbytnio zdziwić!

E-booki w natarciu
Autor: Christian Olivé
Źródło: http://www.flickr.com
Tradycyjne księgarnie są w dalszym ciągu niezłymi interesami, ale nie zapomnijmy, że bądź co bądź rozwój e-booków sprawił, że tak jakby pozycje książkowe w tradycyjnej formie są coraz mniej modne. A co najbardziej istotne, ten trend szybko ulega zwiększeniu, w szczególności wśród ludzi młodych. Tradycyjni księgarze i wydawcy nie są w stanie walczyć z tym procederem, bo to bezcelowe.

Jak funkcjonuje wydawnictwo internetowe?

Pieniądze, Euro
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
W dobie poszukiwań pomysłu na skuteczny interes, wszyscy przenoszą się do Internetu. Wirtualne działania to dobre spojrzenie i odnowienia zastanych schematów. Internetowe wydawnictwo daje szansę na odrodzenie chylącej się branży.