warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

biznes

Nowoczesne telefony

Smartfon HTC Rhyme
Autor: HTC
Źródło: HTC
Początki były niewinnie, od pokaźnych rozmiarów „cegłówek” noszonych przy uchu przez panów ubranych w garnitury. Byli oni odziani w dość modne, jak na tamten okres, stroje, a wygląd ich miał wskazywać na wyższy status. Później było lepiej, garnitury były bardziej profesjonalne, bardziej skrojone na miarę, a telefony komórkowe bardziej zgrabne i nie tak duże jak pierwsze modele. Skoro bowiem na początku, kiedy „komórki” się pojawiły i warto było się z nimi zaprezentować, to następnie nikt już na to nie zwracał uwagi. Najpopularniejszy stawal się za to jak najmniejszy wygląd.

Szukamy dobrego łącza internetowego dla przedsiębiorstw

okablowanie sieciowe
Autor: Yuri Samoilov
Źródło: http://www.flickr.com
Dosłownie każda firma musi posiadać nieograniczony dostęp do Internetu. To pewnie dla wszystkich przedsiębiorców oczywista sprawa. Wiadomo, zdarzają się jakieś wyjątki, ale ciężko ogarniać rachunkowość czy konta bankowe bez Internetu. Zatem w tym tekście zostanie dokładnie poruszona kwestia użytkowania Internetu w świecie biznesu. Co prawda ciężko coś sensownego dodać odnośnie Internetu, ponieważ chyba wszystko zostało napisane, no ale spróbujmy przynajmniej...

Czy Internet to właściwe miejsce na biznes?

rozliczanie podatku przez internet
Autor: Bas Evers
Źródło: http://www.flickr.com
Znacznie informatyki w dniu współczesnym jest ogromnie duże. Można heroicznie zaryzykować stwierdzeniem, że jest to współcześnie w największym stopniu rozwojowa dziedzina naszej gospodarki.

Popularność e-booków nie może zbytnio zdziwić!

E-booki w natarciu
Autor: Christian Olivé
Źródło: http://www.flickr.com
Tradycyjne księgarnie są w dalszym ciągu niezłymi interesami, ale nie zapomnijmy, że bądź co bądź rozwój e-booków sprawił, że tak jakby pozycje książkowe w tradycyjnej formie są coraz mniej modne. A co najbardziej istotne, ten trend szybko ulega zwiększeniu, w szczególności wśród ludzi młodych. Tradycyjni księgarze i wydawcy nie są w stanie walczyć z tym procederem, bo to bezcelowe.

Jak funkcjonuje wydawnictwo internetowe?

Pieniądze, Euro
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
W dobie poszukiwań pomysłu na skuteczny interes, wszyscy przenoszą się do Internetu. Wirtualne działania to dobre spojrzenie i odnowienia zastanych schematów. Internetowe wydawnictwo daje szansę na odrodzenie chylącej się branży.