warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

biznes

Nowoczesne telefony

Smartfon HTC Rhyme
Autor: HTC
Źródło: HTC
Rozpoczęło się niewinnie, od wielkich „cegłówek” trzymanych przy uchu przez panów ubranych w garnitury. Byli oni ubrani w dość modne, jak na tamten okres, stroje, a wygląd ich miał wskazywać na wyższy status. Później było lepiej, garnitury były ładniejsze, bardziej uszyte na miarę, a ”komórki” bardziej zgrabne i nie tak duże jak pierwsze modele. Skoro bowiem na początku, kiedy telefony komórkowe się pojawiły i warto było się z nimi pokazać, to później nikt już na to nie zwracał uwagi. W cenie był za to jak najmniejszy wygląd.

Szukamy dobrego łącza internetowego dla przedsiębiorstw

okablowanie sieciowe
Autor: Yuri Samoilov
Źródło: http://www.flickr.com
Dosłownie każda polska firma powinna mieć nieograniczony dostęp do Sieci. To pewnie dla wszystkich przedsiębiorców oczywistość. Wiadomo, są odstępstwa od normy, lecz ciężko ogarniać rachunkowość albo konta bankowe bez Sieci. Zatem w owym tekście zostanie wnikliwie poruszona kwestia wykorzystywania Sieci w biznesie. Co prawda ciężko coś ciekawego rzec odnośnie Internetu, ponieważ wszystko zostało napisane, lecz próbujmy trochę...

Czy Internet to właściwe miejsce na biznes?

rozliczanie podatku przez internet
Autor: Bas Evers
Źródło: http://www.flickr.com
Znacznie informatyki w dniu dzisiejszym jest niezwykle duże. Można śmiało zaryzykować oznajmieniem, że jest to teraz w najwyższym stopniu rozwojowa dziedzina naszej gospodarki.

Popularność e-booków nie może zbytnio zdziwić!

E-booki w natarciu
Autor: Christian Olivé
Źródło: http://www.flickr.com
Tradycyjne księgarnie są w dalszym ciągu niezłymi interesami, ale nie zapomnijmy, że bądź co bądź rozwój e-booków sprawił, że tak jakby pozycje książkowe w tradycyjnej formie są coraz mniej modne. A co najbardziej istotne, ten trend szybko ulega zwiększeniu, w szczególności wśród ludzi młodych. Tradycyjni księgarze i wydawcy nie są w stanie walczyć z tym procederem, bo to bezcelowe.

Jak funkcjonuje wydawnictwo internetowe?

Pieniądze, Euro
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Wielu poszukuje pomysłu na zyskowny interes, coraz więcej ludzi przenosi się do Sieci. Wirtualne działania to przyszłościowe rozwiązanie i odnowienia zastanych schematów. Internetowe wydawnictwo jest szansą na odrodzenie bankrutującej branży.