warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

tablet

Chcesz sprawić sobie prezent? Tutaj masz okazję się zorientować, co może ci się przydać

Mała czarna w mistrzowskim wydaniu
Autor: Miele
Źródło: Miele
Każdy czasami potrzebuje poprawy nastroju. Możemy być nachmurzeni z powodu złego dnia w pracy, słabszej oceny w szkole, problemów ze zdrowiem lub sprzeczek w rodzinie. Jednak nie można się poddawać, tylko starać się odzyskać humor, aby z wysoko podniesioną głową stanąć naprzeciw wszystkim niedogodnościom. Pomóc w tym może drobny zakup, jaki od razu przywróci uśmiech na naszej twarzy.

Jak najkorzystniej kupić laptopa

tablet
Autor: Asus
Źródło: Asus
Żyjemy w czasach, w jakich dostęp do sieci staje się dla większości z nas priorytetem. Chcemy stale być na bieżąco – tak samo z wiadomościami z kraju i ze świata, jak i z własną skrzynką e-mailową. Doceniamy sposobność nieustannego kontaktu z najbliższymi i znalezienia każdej informacji, jakiej na ten czas potrzebujemy - np. ceny potrzebnego nam produktu. Z tego względu coraz częściej analizujemy, jaki gadżet najlepiej spełni nasze potrzeby. Do dwóch szczególnie cenionych – poza komórkami – zaliczają się netbooki i tablety. Który z nich powinniśmy wybrać i na jakie sprawy zwrócić uwagę, jeżeli chcemy być pewni, iż podjęliśmy dobrą decyzję?

Etui do np. telefonów

pokrowiec
Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
Pokrowiec to na pewno coś wielce przydatnego. Zatem w tym artykule omówimy wszystkie najbardziej znaczące tematy mające związek z akurat pokrowcami. Wielce realne, że mało którego internautę kwestia pokrowców interesuje, ale pozostaje mieć nadzieję, iż chociażby jeden czytelnik zainteresowany owym tematem najzwyczajniej się znajdzie. Zobaczymy.

Chyba każdy, kto ma komputer od czasu do czasu lubi sobie pograć

gra komputerowa
Autor: Cauthon
Źródło: http://www.flickr.com
Rzecz jasna nie ma w tym nic złego przy założeniu że robi się to rozsądnie, a także wybiera właściwe gry. Jeżeli ktoś przesiaduje połowę dnia przy komputerze, zaniedbując szkołę czy obowiązki zawodowe, to jednak przesadza trochę z grami i powinien trochę zwolnić. Ważny jest także wybór właściwych gier, szczególnie jeżeli będzie chodzić o dzieci i młodzież.

Jaki czytnik e-booków kupić – zestawienie cen i modeli Klindle

czytnik ebooków
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Parę lat wcześniej przez czytelniczy rynek przetoczyła się rewolucyjna zmiana, jaka zupełnie odmieniła podejście do czytania ogromnej rzeszy ludzi. Powodem tej rewolucji zostały czytniki e book, jakie początkowo nieśmiało zaczęły się pojawiać na sklepowych półkach, by niewiele czasu później stać się jednym z najczęściej kupowanych elektronicznych gadżetów na świecie. Czytniki e book trochę się różnią od swoich kuzynów, to znaczy smartfonów oraz tabletów
.

Najważniejsze atuty tabletów

Tablet w ręku
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Fantastycznie, że wzrasta wśród Polaków zapotrzebowanie na tablety! W końcu bez cienia wątpliwości mają one wiele zalet. W sumie tablety już nie są jakąś nowością, zatem rynek jest nieco napełniony tymi urządzeniami, lecz i tak w żadnym przypadku sugerowanie, iż ich producenci muszą się obawiać jest błędnym myśleniem.

Najlepszy Smartfon i tablet dla każdego kto poszukuje nowoczesnych rozwiązań .

Smartfon
Autor: HTC
Źródło: HTC
Ścigając kolejne nowinki techniczne, zastępujemy swoje komórki sprzętami lepszej generacji. Dzisiaj mały „klawiszowiec” stanowi praktycznie mniejszość, zaś unowocześniane ciągle dotykowce konkurują ze smartfonami, tabletami, iPadami.

Skąd się wzięła taka popularność iPadów?

Autor: Aplle.com
Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że tablet nie był oryginalnym produktem firmy Apple. Parę bitych lat przed oficjalnym debiutem iPada Microsoft stworzył swoje urządzenia przenośne. Jak wiadomo, nie wygrały one na rynku technologicznym. Gdy przedsiębiorstwo założone przez Steve Jobsa wypuściło do sprzedaży swojego iPada, miało już mocną pozycję dzięki wielkiemu sukcesowi wcześniejszego iPoda. To jest właściwie jedno ze źródeł świetnej sprzedaży urządzenia tej produkcji.