warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

tablet

Chcesz sprawić sobie prezent? Tutaj masz okazję się zorientować, co może ci się przydać

Mała czarna w mistrzowskim wydaniu
Autor: Miele
Źródło: Miele
Każdy czasami potrzebuje poprawy nastroju. Możemy być nachmurzeni z racji beznadziejnego dnia w pracy, gorszej oceny w szkole, kłopotów ze zdrowiem czy sporów z bliskimi. Jednakże nie można się poddawać, tylko starać się odzyskać humor, aby z wysoko podniesioną głową stawić czoła wszystkim trudnościom. Pomóc w tym może drobny zakup, który od razu przywróci uśmiech na naszej twarzy.

Jak najkorzystniej kupić laptopa

tablet
Autor: Asus
Źródło: Asus
Nastały czasy, w jakich dostęp do internetu staje się dla większości z nas priorytetem. Chcemy cały czas być na bieżąco – tak samo z wiadomościami z kraju oraz ze świata, jak też z własną skrzynką mailową. Cenimy możliwość nieprzerwanego kontaktu z najbliższymi i sprawdzenia każdej informacji, jakiej obecnie potrzebujemy - np. ceny interesującego nas artykułu. Z tej racji coraz częściej zastanawiamy się, który gadżet najpełniej spełni nasze potrzeby. Do dwóch szczególnie cenionych – poza smarftonami – należą netbooki i tablety. Który z nich powinniśmy zakupić i na jakie kwestie zwrócić uwagę, jeśli chcemy być pewni, iż podjęliśmy trafną decyzję?

Etui do np. telefonów

pokrowiec
Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
Pokrowiec to na pewno coś wielce przydatnego. Zatem w tym artykule omówimy wszystkie najbardziej znaczące tematy mające związek z akurat pokrowcami. Wielce realne, że mało którego internautę kwestia pokrowców interesuje, ale pozostaje mieć nadzieję, iż chociażby jeden czytelnik zainteresowany owym tematem najzwyczajniej się znajdzie. Zobaczymy.

Chyba każdy, kto ma komputer od czasu do czasu lubi sobie pograć

gra komputerowa
Autor: Cauthon
Źródło: http://www.flickr.com
Rzecz jasna nie ma w tym nic złego przy założeniu że robi się to rozsądnie, a także wybiera właściwe gry. Jeżeli ktoś przesiaduje połowę dnia przy komputerze, zaniedbując szkołę czy obowiązki zawodowe, to jednak przesadza trochę z grami i powinien trochę zwolnić. Ważny jest także wybór właściwych gier, szczególnie jeżeli będzie chodzić o dzieci i młodzież.

Jaki czytnik e-booków kupić – zestawienie cen i modeli Klindle

czytnik ebooków
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Parę lat wcześniej przez czytelniczy rynek przetoczyła się rewolucyjna zmiana, jaka zupełnie odmieniła podejście do czytania ogromnej rzeszy ludzi. Powodem tej rewolucji zostały czytniki e book, jakie początkowo nieśmiało zaczęły się pojawiać na sklepowych półkach, by niewiele czasu później stać się jednym z najczęściej kupowanych elektronicznych gadżetów na świecie. Czytniki e book trochę się różnią od swoich kuzynów, to znaczy smartfonów oraz tabletów
.

Najważniejsze atuty tabletów

Tablet w ręku
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Fantastycznie, że rośnie w Polsce zapotrzebowanie na tablety! W końcu bez wątpienia mają one wiele zalet. W sumie tablety już nie są swoistą nowością, zatem rynek jest trochę napełniony takimi cackami, ale i tak nigdy zakładanie, iż ich producenci powinni się bać jest bez większego sensu.

Najlepszy Smartfon i tablet dla każdego kto poszukuje nowoczesnych rozwiązań .

Smartfon
Autor: HTC
Źródło: HTC
Dzięki rozwojowi technologicznemu, zamieniamy własne komórki na sprzęty wyższej generacji. Dzisiaj mały „klawiszowiec” stanowi praktycznie mniejszość, zaś unowocześniane ciągle dotykowce konkurują ze smartfonami, tabletami, iPadami.

Skąd się wzięła taka popularność iPadów?

Autor: Aplle.com
Mało kto wie, że tablet nie był pionierskim wytworem marki Apple. Parę bitych lat przed premierą iPada Microsoft stworzył swoje tablety. Jak wiemy, nie wygrały one na rynku nowych technologii. Kiedy przedsiębiorstwo założone przez Steve Jobsa wypuściło do sklepów swojego iPada, zdobyło już solidną pozycję dzięki gigantycznemu sukcesowi komercyjnemu iPoda. To jest jedna z przyczyn świetnej sprzedaży tabletu tej marki.