warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

broń

Nowa wersje gry Battlefield dostępna jest na Playstation 3

Grand Theft Auto 5
Autor: Imperial94
Źródło: http://www.flickr.com
Pasjonaci gier komputerowych, szczególnie tych o mocnym, męskim przesłaniu doskonale znają grę o nazwie Battlefield stworzoną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest klasyczną strzelanką pierwszoosobową znaną z trybu multiplayer. Do charakterystycznych cech tej gry należy także to, że konfrontacje przeprowadzane w sieci toczone są na wielkich mapach. Gracze zaś używają różnorodnych militarnych pojazdów i mają możliwość anihilowania niektórych sektorów z otaczającej ich wirtualnej rzeczywistości. Grający nie są w stanie oddziaływać na to, co robią ich towarzysze w grze. Twórcy Battlefield pozostawili jednakże fanom gry system wydawania rozkazów i wspomagania kolegów.

Akcesoria, które przydają się na strzelnicy

moro
Źródło: http://www.sxc.hu/
Strzelnica jest miejscem, w którym obowiązują szczególne zasady ostrożności. Zabezpieczenia wmontowane w różnego rodzaju pistolety bywają niewystarczające, najbardziej niedoskonałym elementem w takiej sytuacji jest człowiek, który może się pomylić. W celu zniwelowania następstw tych pomyłek, ale także dla ochrony części organów stosuje się profesjonalne elementy. Elementy służące do ochrony są potrzebne do utrzymania bezpieczeństwa w czasie wykorzystywania broni palnej.

Noże taktyczne i noże ratunkowe

karabin
Spory wybór ostrzy takich jak noże taktyczne jaki ma do zaoferowania rynek w Polsce dostrzeżono już w innych krajach. Dużo przyjeżdżających zaopatruje się w naszym kraju w noże taktyczne i noże ratunkowe nie tylko przez wzgląd na korzystną cenę.