warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Aplikacja

Nowoczesne telefony

Smartfon HTC Rhyme
Autor: HTC
Źródło: HTC
Rozpoczęło się niewinnie, od wielkich „cegłówek” trzymanych przy uchu przez panów ubranych w garnitury. Byli oni ubrani w dość modne, jak na tamten okres, stroje, a wygląd ich miał wskazywać na wyższy status. Później było lepiej, garnitury były ładniejsze, bardziej uszyte na miarę, a ”komórki” bardziej zgrabne i nie tak duże jak pierwsze modele. Skoro bowiem na początku, kiedy telefony komórkowe się pojawiły i warto było się z nimi pokazać, to później nikt już na to nie zwracał uwagi. W cenie był za to jak najmniejszy wygląd.

Stań się właścicielem oryginalnej komórki

komórka
Autor: mobilyazilar
Źródło: http://www.flickr.com
Nabywamy nowy telefon. Mamy zamiar by służył nam jak najdłużej i najlepiej. Dlatego też powinniśmy pomyśleć o jego umiejętnym zabezpieczeniu. Dzięki używaniu pokrowców i etui, telefon jest w dobrym stanie, więc działa bez zarzutu. Znalezienie mu miejsca w kieszeni czy torebce, razem z kluczami czy monetami, z całą pewnością nie przedłuża jego żywotności.

Nieoceniona pomoc przy urządzaniu mieszkania

Projektowanie domów jest procesem, które dla wielu ludzi może się okazać bardzo trudne, gdyż nie wszyscy mają zmysł do tego, ażeby móc sobie pozwolić na projektowanie dużych obiektów. Robienie tego w sposób odręczny może być szalenie kłopotliwe, albowiem tego rodzaju czynność wymaga poświęcenia sporej ilości swojego czasu. Pomocna w realizacji tegoż przedsięwzięcia będzie specjalna aplikacja.

Przydatne aplikacje mobilne

Samsung GALAXY S 4
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Dzisiejsze aparaty telefoniczne oferują zwykle dużo apek, które są dostępne w standardzie, ale warto skorzystać z tych, które są sprzedawane w znanych serwisach. Warto wiedzieć, że smartfony z systemem operacyjnym, który ma w logu sympatycznego robocika, są niezwykle silnie narażone na ataki wirusowe. Powodów takiej sytuacji jest wiele, lecz najgorszym kłopotem tego systemu jest to, że jest OSem open source. Sprawia to, że każdy \może zmieniać kod źródłowy Androida oraz produkować i udostępniać apki.