warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Aplikacja

Nowoczesne telefony

Smartfon HTC Rhyme
Autor: HTC
Źródło: HTC
Rozpoczęło się niewinnie, od pokaźnych rozmiarów „cegłówek” trzymanych przy uchu przez panów ubranych w garnitury. Byli oni odziani w dość modne, jak na tamte czasy, stroje, a wygląd ich miał określać wyższy status. Później było jeszcze lepiej, garnitury były bardziej profesjonalne, bardziej skrojone na miarę, a telefony komórkowe bardziej zgrabne i nie tak duże jak pierwsze modele. Jeśli bowiem na początku, kiedy „komórki” się pojawiły i warto było się z nimi pokazać, to kilka lat później nikt już na to nie zwracał uwagi. Liczył się za to jak najmniejszy wygląd.

Stań się właścicielem oryginalnej komórki

komórka
Autor: mobilyazilar
Źródło: http://www.flickr.com
Kupujemy nowy telefon. Mamy zamiar by służył nam jak najdłużej i najlepiej. Dlatego też należy pomyśleć o jego umiejętnym zabezpieczeniu. Dzięki zakupieniu pokrowców i etui, telefon jest w dobrym stanie, a co za tym idzie działa bez zarzutu. Noszenie telefonu w kieszeni czy torebce, w towarzystwie bilonu, absolutnie nie jest dla niego korzystne.

Nieoceniona pomoc przy urządzaniu mieszkania

Projektowanie domów jest procesem, które dla wielu ludzi może się okazać bardzo trudne, gdyż nie wszyscy mają zmysł do tego, ażeby móc sobie pozwolić na projektowanie dużych obiektów. Robienie tego w sposób odręczny może być szalenie kłopotliwe, albowiem tego rodzaju czynność wymaga poświęcenia sporej ilości swojego czasu. Pomocna w realizacji tegoż przedsięwzięcia będzie specjalna aplikacja.

Przydatne aplikacje mobilne

Samsung GALAXY S 4
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Dzisiejsze smartfony oferują zwykle dużo programów, które są dostępne standardowo, lecz warto używać tych, które są w sprzedaży w znanych serwisach. Warto wiedzieć, że smartfony z Androidem, są znacznie wrażliwe na ataki wirusowe. Powodów takiej sytuacji jest dużo, ale najpoważniejszym kłopotem tego systemu jest to, że jest OSem otwartym. Powoduje to, że każdy \może dowolnie ingerować w kod źródłowy OSa oraz pisać i sprzedawać apki.