warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

format

Co nieco odnośnie konsoli Xbox One i gier

Battlefield na Xbox One
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Co pewien czas w sprzedaży pojawiają się coraz to nowe odsłony konsol, które dają jeszcze większe możliwości dla miłośników gier, jacy chcieliby na nich pograć. Już obecnie oferowane konsole to bardzo wydajny sprzęt, z silnymi graficznymi procesorami i pamięcią w dużej ilości, a każda nowa wersja będzie jeszcze wydajniejsza i mocniejsza. Będzie to także dotyczyć ostatniej nowości firmy Microsoft, to znaczy konsoli Xbox one. Urządzenie to pierwotnie miało być przebojem, lecz okazało się z czasem, że sporo z zapowiadanych nowinek nie znajdzie się w jego obudowie.

Plik video jest możliwość przekonwertować dzięki specjalnym programom

Komputery
Autor: hackNY.org
Źródło: http://www.flickr.com
Technologia obecnie dominująca na wielu płaszczyznach, staje się wyjątkowo skomplikowana dla laików, którzy w wielu czynnościach po prostu potrzebują wsparcia. Aparaty, kamery, czy także telefony komórkowe, posiadają obecnie wiele opcji, dzięki jakim jest możliwość robić zdjęcia, filmy, lub także komunikować się z innymi z możliwości pokazywania obrazu.