warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

telefony

Trochę o nowościach w branży technologicznej

Smartfon
Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Miejmy na uwadze, że trudno funkcjonować w dzisiejszych czasach bez najróżniejszych urządzeń elektronicznych. Chcemy w tym tekście nieco przedstawić swoje spostrzeżenia na temat tego które sprzęty są odpowiednie. Wiadomo: pewnie gadżeciarze rzekną, iż rady umieszczone w owym tekście nie są przesadnie wartościowe, świeże. Jednakowoż reszta może nie będzie przesadnie narzekała, a przynajmniej warto mieć taką nadzieję. Dobrze, to od czego trzeba rozpocząć artykuł?

Nowoczesne telefony

Smartfon HTC Rhyme
Autor: HTC
Źródło: HTC
Rozpoczęło się niewinnie, od wielkich „cegłówek” trzymanych przy uchu przez panów ubranych w garnitury. Byli oni ubrani w dość modne, jak na tamten okres, stroje, a wygląd ich miał wskazywać na wyższy status. Później było lepiej, garnitury były ładniejsze, bardziej uszyte na miarę, a ”komórki” bardziej zgrabne i nie tak duże jak pierwsze modele. Skoro bowiem na początku, kiedy telefony komórkowe się pojawiły i warto było się z nimi pokazać, to później nikt już na to nie zwracał uwagi. W cenie był za to jak najmniejszy wygląd.

Możemy przebierać w telefonach komórkowych

tablet Samsung Galaxy
Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Wytwórcy telefonów komórkowych zrobią wszystko co jedynie w ich sile, żeby zaciekawić nas własnym sprzętem, abyśmy dostrzegli, że ich propozycja jest wspanialsza, niż ta, którą proponuje nam konkurent. To wszystko powoduje, iż mamy możliwość przebierania w telefonach, które są coraz lżejsze, mają coraz więcej najrozmaitszych funkcji, a równocześnie okazują się naprawdę przystępne kwotowo, co bez wątpienia będzie posiadało też ogromny wpływ na naszą decyzję.

Zawsze warto mieć przy sobie muzykę i słuchawki

Ujarzmij każdy dźwięk
Autor: Maxell
Źródło: Maxell
Jeśli wiele jeździmy środkami komunikacji publicznej oraz nie pragniemy słyszeć tego, co się wokół nas dzieje i o czym rozmawiają podróżni będący w bezpośrednim otoczeniu, to bez wątpienia trzeba ciągle mieć przy sobie słuchawki, a na telefonie mieć zgraną ukochaną muzykę. Wówczas wciąż będziemy mogli sobie w ten sposób uprzyjemnić okres jazdy, odseparować się od wszystkiego, a jednocześnie też sprawić, że nawet najdłuższa podróż nie będzie zbyt uciążliwa.

Nabywamy coraz nowsze modele smartfonów

Autor: Altec Lansing
Teraz nawet kiedy wyjeżdżamy w długą trasę, to i tak ciągle mamy szansę być w niedalekiej łączności z rodziną i znajomymi, a nawet ciągle możemy powiedzieć, co się dzieje na świecie. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, które obecnie są nam proponowane mamy szansę posiadać świadomość, iż się nie zagubimy, a w razie momentu wolnego, możemy powiązać się z Internetem, albo obejrzeć jakiś fajny film.

Pokrowce na Twojego smartfona, który wybrać

samsung galaxy 2
Autor: Chris F
Źródło: http://www.flickr.com
Komórkowa moda nie ustaje, a nowy pokrowiec skupia podobną uwagę jak i nowy telefon. Dzięki zastosowaniu etui, telefon nie ulega zniszczeniu, przez co działa bez zarzutu i dłużej nam służy.

Bez telefonu ciężko funkcjonować

Kiedyś ludzie funkcjonowali bez telefonów, potem pojawiły się te stacjonarne, przez które można było rozmawiać wyłącznie wtenczas, jeżeli zarówno dzwoniący, jak oraz odbierający byli w domu. Jednak dzisiaj mamy telefony komórkowe, które wciąż możemy posiadać przy sobie oraz które jednocześnie proponują nam wiele dodatkowych funkcji, o których na początku nawet nam się nie myślało, a bez których teraz nie potrafilibyśmy działać.

Towary Apple w sklepach internetowych

apple
Autor: Laineema
Źródło: http://www.flickr.com
Apple jest firmą, która zdobyła szczególne miejsce wśród użytkowników akcesoriów komputerowych. Marka jest słynna właśnie z oferowanych przez nią urządzeń, ale produkuje także telefony i odtwarzacze mp3. Poza tym, jako jedna z pierwszych wprowadziła do sprzedaży urządzenia mobilne nazywane tabletami. Mało tego, firma ta jest również prekursorem sprzedaży muzyki w postaci plików komputerowych. Posiadany przez producenta program iTunes jest jednym z najchętniej używanych serwisów z plikami mp3 na świecie. Firma ma nawet swój sklep komputerowy – iStore, w którym można kupić wszystkie produkty Apple.

Rynek oprogramowania mobilnego – tu jest przyszłość. Co trzeba wiedzieć o tym? Czemu to jeden z dynamiczniejszych obszarów?

komórka
Autor: mobilyazilar
Źródło: http://www.flickr.com
To widać gołym okiem – nadchodzi czas dominacji gadżetów mobilnych. Odkąd w sklepach pojawił się smartfon, świat zmienił się całkowicie. Jeszcze na początku stulecia komórka służyła tylko do komunikowania się z ludźmi.

Które elektroniczne gadżety najchętniej kupujemy?

Samsung GALAXY S 4
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Od parunastu lat otacza nas coraz więcej elektronicznych gadżetów. Jedni uważają, że to schyłek realnych kontaktów międzyludzkich, ponieważ mając telefon z internetem, tablet, konsolę do gier i inne tym podobne rzeczy nie będziemy już potrzebować osobistych kontaktów z innymi ludźmi.