warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

telefony

Trochę o nowościach w branży technologicznej

Smartfon
Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Miejmy na uwadze, że trudno funkcjonować w dzisiejszych czasach bez najróżniejszych urządzeń elektronicznych. Chcemy w tym tekście nieco przedstawić swoje spostrzeżenia na temat tego które sprzęty są odpowiednie. Wiadomo: pewnie gadżeciarze rzekną, iż rady umieszczone w owym tekście nie są przesadnie wartościowe, świeże. Jednakowoż reszta może nie będzie przesadnie narzekała, a przynajmniej warto mieć taką nadzieję. Dobrze, to od czego trzeba rozpocząć artykuł?

Nowoczesne telefony

Smartfon HTC Rhyme
Autor: HTC
Źródło: HTC
Początki były niewinnie, od pokaźnych rozmiarów „cegłówek” noszonych przy uchu przez panów ubranych w garnitury. Byli oni odziani w dość modne, jak na tamten okres, stroje, a wygląd ich miał wskazywać na wyższy status. Później było lepiej, garnitury były bardziej profesjonalne, bardziej skrojone na miarę, a telefony komórkowe bardziej zgrabne i nie tak duże jak pierwsze modele. Skoro bowiem na początku, kiedy „komórki” się pojawiły i warto było się z nimi zaprezentować, to następnie nikt już na to nie zwracał uwagi. Najpopularniejszy stawal się za to jak najmniejszy wygląd.

Możemy przebierać w telefonach komórkowych

tablet Samsung Galaxy
Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Wytwórcy telefonów komórkowych zrobią wszystko co jedynie w ich sile, żeby zaciekawić nas własnym sprzętem, abyśmy dostrzegli, że ich propozycja jest wspanialsza, niż ta, którą proponuje nam konkurent. To wszystko powoduje, iż mamy możliwość przebierania w telefonach, które są coraz lżejsze, mają coraz więcej najrozmaitszych funkcji, a równocześnie okazują się naprawdę przystępne kwotowo, co bez wątpienia będzie posiadało też ogromny wpływ na naszą decyzję.

Zawsze warto mieć przy sobie muzykę i słuchawki

Ujarzmij każdy dźwięk
Autor: Maxell
Źródło: Maxell
Jeżeli wiele jeździmy środkami komunikacji publicznej oraz nie chcemy słyszeć tego, co się dookoła nas dzieje oraz o czym rozmawiają podróżni będący w bezpośrednim otoczeniu, to bez wątpienia trzeba ciągle mieć przy sobie słuchawki, a na telefonie mieć zgraną ulubioną muzykę. Wówczas ciągle będziemy mogli sobie w ten sposób umilić czas podróży, odciąć się od wszystkiego, a równocześnie też powodować, że nawet najdłuższa podróż nie będzie specjalnie uciążliwa.

Nabywamy coraz nowsze modele smartfonów

Autor: Altec Lansing
Teraz nawet kiedy wyjeżdżamy w długą trasę, to i tak ciągle mamy szansę być w niedalekiej łączności z rodziną i znajomymi, a nawet ciągle możemy powiedzieć, co się dzieje na świecie. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, które obecnie są nam proponowane mamy szansę posiadać świadomość, iż się nie zagubimy, a w razie momentu wolnego, możemy powiązać się z Internetem, albo obejrzeć jakiś fajny film.

Pokrowce na Twojego smartfona, który wybrać

samsung galaxy 2
Autor: Chris F
Źródło: http://www.flickr.com
Komórkowa moda nie ustaje, a nowy pokrowiec skupia podobną uwagę jak i nowy telefon. Dzięki zastosowaniu etui, telefon nie ulega zniszczeniu, przez co działa bez zarzutu i dłużej nam służy.

Bez telefonu ciężko funkcjonować

Dawniej ludzie funkcjonowali bez telefonów, później zjawiły się te stacjonarne, przez które można było dzwonić wyłącznie wówczas, jeżeli tak dzwoniący, jak i odbierający byli w domu. Mimo wszystko teraz posiadamy telefony komórkowe, które ciągle mamy szanse posiadać przy sobie oraz które jednocześnie oferują nam dużo dodatkowych funkcji, o których na początku nawet nam się nie myślało, a bez których obecnie nie potrafilibyśmy działać.

Towary Apple w sklepach internetowych

apple
Autor: Laineema
Źródło: http://www.flickr.com
Apple jest firmą, która zdobyła szczególne miejsce wśród użytkowników akcesoriów komputerowych. Marka jest słynna właśnie z oferowanych przez nią urządzeń, ale produkuje także telefony i odtwarzacze mp3. Poza tym, jako jedna z pierwszych wprowadziła do sprzedaży urządzenia mobilne nazywane tabletami. Mało tego, firma ta jest również prekursorem sprzedaży muzyki w postaci plików komputerowych. Posiadany przez producenta program iTunes jest jednym z najchętniej używanych serwisów z plikami mp3 na świecie. Firma ma nawet swój sklep komputerowy – iStore, w którym można kupić wszystkie produkty Apple.

Rynek oprogramowania mobilnego – tu jest przyszłość. Co trzeba wiedzieć o tym? Czemu to jeden z dynamiczniejszych obszarów?

komórka
Autor: mobilyazilar
Źródło: http://www.flickr.com
To widać gołym okiem – nadchodzi czas dominacji gadżetów mobilnych. Odkąd w sklepach pojawił się smartfon, świat zmienił się całkowicie. Jeszcze na początku stulecia komórka służyła tylko do komunikowania się z ludźmi.

Które elektroniczne gadżety najchętniej kupujemy?

Samsung GALAXY S 4
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Od parunastu lat otacza nas coraz więcej elektronicznych gadżetów. Jedni uważają, że to schyłek realnych kontaktów międzyludzkich, ponieważ mając telefon z internetem, tablet, konsolę do gier i inne tym podobne rzeczy nie będziemy już potrzebować osobistych kontaktów z innymi ludźmi.