warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

telefony

Trochę o nowościach w branży technologicznej

Smartfon
Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Miejmy na uwadze, że ciężko funkcjonować obecnie bez najróżniejszych urządzeń elektronicznych. Chcielibyśmy w owym artykule nieco przedstawić swoje dywagacje na temat tego jakie sprzęty są wskazane. Wiadomo: zapewne gadżeciarze rzekną, iż rady zamieszczone w tym artykule nie są zbytnio ciekawe, odkrywcze. Jednakże reszta być może nie będzie zbytnio narzekać, przynajmniej warto mieć ową nadzieję. No dobrze, to od czego należy zacząć tekst?

Nowoczesne telefony

Smartfon HTC Rhyme
Autor: HTC
Źródło: HTC
Rozpoczęło się niewinnie, od wielkich „cegłówek” trzymanych przy uchu przez panów ubranych w garnitury. Byli oni ubrani w dość modne, jak na tamten okres, stroje, a wygląd ich miał wskazywać na wyższy status. Później było lepiej, garnitury były ładniejsze, bardziej uszyte na miarę, a ”komórki” bardziej zgrabne i nie tak duże jak pierwsze modele. Skoro bowiem na początku, kiedy telefony komórkowe się pojawiły i warto było się z nimi pokazać, to później nikt już na to nie zwracał uwagi. W cenie był za to jak najmniejszy wygląd.

Możemy przebierać w telefonach komórkowych

tablet Samsung Galaxy
Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Wytwórcy telefonów komórkowych zrobią wszystko co tylko w ich sile, aby zainteresować nas własnym sprzętem, żebyśmy dostrzegli, że ich propozycja jest fajniejsza, niż ta, którą proponuje nam konkurencja. To wszystko spowoduje, iż mamy okazję przebierania w telefonach, które są znacznie lżejsze, posiadają znacznie więcej najrozmaitszych funkcji, a równocześnie okazują się całkiem ciekawe kwotowo, co bez wątpienia będzie miało także spory wpływ na naszą decyzję.

Zawsze warto mieć przy sobie muzykę i słuchawki

Ujarzmij każdy dźwięk
Autor: Maxell
Źródło: Maxell
Jeżeli sporo podróżujemy środkami komunikacji publicznej oraz nie pragniemy słyszeć tego, co się dookoła nas dzieje i o czym opowiadają ludzie będący w bezpośrednim otoczeniu, to bez wątpienia należy ciągle mieć przy sobie słuchawki, a na telefonie posiadać zgraną ukochaną muzykę. Wtedy zawsze będziemy mieli szansę sobie w ten sposób umilić czas podróży, odciąć się od wszystkiego, a równocześnie także sprawić, iż nawet najdłuższa podróż nie będzie zbyt uciążliwa.

Nabywamy coraz nowsze modele smartfonów

Autor: Altec Lansing
Teraz nawet kiedy wyjeżdżamy w długą trasę, to i tak ciągle mamy szansę być w niedalekiej łączności z rodziną i znajomymi, a nawet ciągle możemy powiedzieć, co się dzieje na świecie. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, które obecnie są nam proponowane mamy szansę posiadać świadomość, iż się nie zagubimy, a w razie momentu wolnego, możemy powiązać się z Internetem, albo obejrzeć jakiś fajny film.

Pokrowce na Twojego smartfona, który wybrać

samsung galaxy 2
Autor: Chris F
Źródło: http://www.flickr.com
Komórkowa moda nie ustaje, a nowy pokrowiec skupia podobną uwagę jak i nowy telefon. Dzięki zastosowaniu etui, telefon nie ulega zniszczeniu, przez co działa bez zarzutu i dłużej nam służy.

Bez telefonu ciężko funkcjonować

Dawniej ludzie funkcjonowali bez telefonów, potem zjawiły się te stacjonarne, przez które można było dzwonić wyłącznie wtedy, kiedy zarówno dzwoniący, jak oraz odbierający byli w mieszkaniu. Jednak dziś mamy telefony komórkowe, które wciąż możemy posiadać przy sobie oraz które jednocześnie oferują nam wiele dodatkowych możliwości, o których na początku nawet nam się nie śniło, a bez których obecnie nie potrafilibyśmy działać.

Towary Apple w sklepach internetowych

apple
Autor: Laineema
Źródło: http://www.flickr.com
Apple jest firmą, która zyskała sobie szczególny status wśród posiadaczy akcesoriów komputerowych. Firma jest znana właśnie z oferowanych przez nią urządzeń, ale wytwarza również telefony i odtwarzacze muzyczne. Ponadto, jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek przyrządy mobilne nazywane tabletami. Mało tego, Apple jest również prekursorem sprzedaży utworów muzycznych w postaci plików elektronicznych. Prowadzony przez firmę serwis iTunes jest jednym z najbardziej popularnych serwisów z plikami mp3 na Ziemi. Firma ma nawet swój sklep komputerowy – iStore, w którym można kupić wszystkie produkty Apple.

Rynek oprogramowania mobilnego – tu jest przyszłość. Co trzeba wiedzieć o tym? Czemu to jeden z dynamiczniejszych obszarów?

komórka
Autor: mobilyazilar
Źródło: http://www.flickr.com
To można już powiedzieć z przekonaniem – nadciąga era sprzętów mobilnych. Odkąd w sklepach zjawił się smartfon, świat przeszedł przemianę. Jeszcze dziesięć lat temu telefon komórkowy służył wyłącznie do komunikowania się z ludźmi.

Które elektroniczne gadżety najchętniej kupujemy?

Samsung GALAXY S 4
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Od pewnego czasu otacza nas coraz więcej elektronicznych gadżetów. Pewna grupa ludzi twierdzi, że nastąpi koniec relacji międzyludzkich, bo mając telefon z dostępem do internetu, tablet, konsolę do gier i inne tego rodzaju rzeczy nie będziemy już potrzebować osobistych kontaktów z innymi ludźmi.