warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

poradniki

W jaki sposób nie rozpieścić domowego zwierzaka?

tibetan mastiff
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Podejrzewasz, że twoje dziecko miało zawsze zaskakujące zainteresowania? Już w w czasie, gdy miało zaczęły je interesować poradniki o roślinach i kwiatach, porady i możliwości stworzenia pięknego i niepowtarzalnego ogrodu. Mówisz, że to zarezerwowane dla starszych? Nieprawda. Dzieci mogą mieć różne zainteresowania i choćby trwało to jedynie przez krótki czas warto umożliwić im próbowanie różnych zainteresowań. Ale – uwaga – pamiętajmy, że wartościowe jest próbowanie z głową.

Z jakiego powodu dobrze jest mieć pasję?

taniec
Wiele osób ma kłopoty z wyszukaniem sobie jakiś zajęć w wolnym czasie. Sporo z nich bierze niestety wtedy w rękę smartfon albo siada przez komputerem i zaczyna grać. Jest to łatwe i proste rozwiązanie, nie wymagające zaangażowania, lecz czy najlepsze? Patrząc na młodzież widać, że coraz mniejsza jej ilość posiada jakieś ciekawe hobby lub będzie chciało robić coś nietypowego.

Nie zamykajmy się w jednym gatunku lektur

biblioteka miejska
Autor: jef1947
Źródło: http://www.flickr.com
Im więcej rodzajów książek ze sobą mieszamy, tym większa jest świadomość, iż nasza wiedza będzie ogólna oraz iż jednocześnie będziemy umieli sobie poradzić w każdej dziedzinie naszego życia. Dlatego im bardziej zróżnicowane książki znajdą się na naszej półce, tym mniejsza jest szansa na to, że będziemy się nudzić oraz iż nie będziemy rozumieli po co sięgnąć.