warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

monitoring

Po co nam systemy monitorujące?

Kamera do monitoringu
Początkowym krokiem jaki podejmujemy gdy pragniemy zakupić solidny zestaw do monitoringu jest zapoznanie się z możliwościami tego typu rozwiązań technicznych. Nietrudno jest się pogubić w w ogromnej ilości rozwiązań osiągalnych współcześnie na rynku. A przecież zapewnienie poczucia bezpieczeństwa sobie i swej rodzince jest kwestią niezwykle fundamentalną. Niewątpliwie każdy chce ochraniać własną rodzinę i swe mienie. Jeden z dostępnych systemów zapewniających ciągłą kontrolę oraz możliwość zdalnej kontroli obiektu jest monitoring cctv.

Monitoring podwładnych jest niezwykle potrzebny

media monitoring
Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
W teraźniejszych czasach stosuje się do wielu czynności monitoring, który nie tylko stwarza okazję na bieżąco śledzić wydarzenia na danym obszarze, lecz również zezwala rejestrować wydarzenia, które następnie można odtworzyć. Jest to niewątpliwie dogodne chociażby do tego, aby posłużyć się takiego rodzaju dowodem w sytuacji jakichkolwiek zdarzeń.

Monitorowanie mediów społecznościowych w sieci

WWW
Autor: Bull3t
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach monitorowanie mediów społecznościowych, tj. monitoring social media nabiera swoistego znaczenia. Światowa rewolucja ułatwia zabranie głosu każdemu internaucie. Monitorowanie mediów służy w szczególności do tego, by określić te najważniejsze dla danej firmy lub konkretnego przedsiębiorstwa informacje.