warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

zalety

Najważniejsze atuty tabletów

Tablet w ręku
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Fantastycznie, że rośnie w Polsce zapotrzebowanie na tablety! W końcu bez wątpienia mają one wiele zalet. W sumie tablety już nie są swoistą nowością, zatem rynek jest trochę napełniony takimi cackami, ale i tak nigdy zakładanie, iż ich producenci powinni się bać jest bez większego sensu.

Dobrze wykonana ocena pracy pracownika - zwiększenie efektywności

Dryvit Systems
Autor: Omega Communication
Występuje wiele metod, którymi pracodawca posługuje się by ocenić naszą pracę. Należy je dostosować do potrzeb owych organizacji, tak aby ocena była wiarygodną informacją dotyczącą postępów pracy zatrudnionych osób.

Usługi IT dla firm

wersjonowanie oprogramowania
Autor: Nguyen Hung Vu
Źródło: http://www.flickr.com
Na dzień dzisiejszy często spotyka się hasła w rodzaju „outsourcing IT Warszawa”, przykładowo w Internecie. Ten obco brzmiący zwrot jest powiązane z technologiami komputerowymi. Chodzi konkretnie o zapewnianie firmom usług wiążących się ze sprzętem komputerowym i siecią przez firmy zewnętrzne. Na dzień dzisiejszy bowiem zdecydowana większość przedsiębiorstw potrzebuje tego rodzaju usług.