warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

smartfony

Współczesne technologie - czy są niezbędne ?

sony xperia
Autor: John Karakatsanis
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesne czasy to wielki rzut do przodu jeśli chodzi o technologię. Zasadniczo nie ma dzisiaj osoby z kraju wysokorozwiniętego, która nie miałaby pojęcia, co to są smartfony. Szczególnie ma to związek z osobami młodymi, których nowe technologie oraz nowinki z tego świata niezwykle interesują. Głównie jeśli chodzi o premierach niezwykle nowoczesnych sprzętów.

Może niektórzy internauci poszukują na tę chwilę smartfona bądź tablet?

Samsung Galaxy Nexus
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
W takim razie zapewne wnikliwa lektura takowych porad jest w stanie naprawdę dużo powiedzieć. Zapraszamy zainteresowanych smartfonami oraz tabletami do szczegółowego zapoznania się z tymi radami. Nie jest powiedziane, że w każdym przypadku skorzystanie z takowych ma dużo sensu, lecz wszyscy początkujący pewnie będą pod bardzo dużym wrażeniem przytoczonych w tym artykule porad. Miejmy taką nadzieję, iż co najmniej jedna osoba zrozumie o co chodzi.

Postępująca cyfryzacja i towarzysząca jej infrastruktura

serwery
Autor: Bob Mical
Źródło: http://www.flickr.com
Informatyzacja w obecnym świecie to już element codziennej rzeczywistości. Jeszcze kilkanaście lat temu wielkim novum było to, że można porozmawiać z kimś innym przez telefon, idąc swobodnie chodnikiem, przytrzymując przy uchu sporej wielkości urządzenie. Dzisiaj wywołuje to lekki uśmieszek zażenowania i wspominanie starych czasów.

Przydatne aplikacje mobilne

Samsung GALAXY S 4
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Dzisiejsze smartfony oferują zwykle dużo programów, które są dostępne standardowo, lecz warto używać tych, które są w sprzedaży w znanych serwisach. Warto wiedzieć, że smartfony z Androidem, są znacznie wrażliwe na ataki wirusowe. Powodów takiej sytuacji jest dużo, ale najpoważniejszym kłopotem tego systemu jest to, że jest OSem otwartym. Powoduje to, że każdy \może dowolnie ingerować w kod źródłowy OSa oraz pisać i sprzedawać apki.