warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

program

Jesteśmy otoczeni oceanem informacji, sami natomiast staramy się pływać w tym całym chaosie informacyjnym. Jak sobie z tym dajemy radę, jak będzie za parę lat?

uczestnicy podczas szkolenia
Autor: Tau Consulting
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie człowiek posiada wiele możliwości, najbardziej zaś do tej korzystnej sytuacji przyczynił się internet. To sieć, jak za dotknięciem magicznej różdżki otworzyła przed nami świat różnorakich dziedzin, do których wcześniej albo nie mieliśmy wstępu, albo wstęp był silnie ograniczony. To ona, jak dobra wróżka zaoferowała nam pomoc i nowe doznania. Dzisiaj jest już to dla nas normalne, że w sieci znajdziemy wszystko, począwszy od kursów szydełkowania przez ofertę szkolenia dla elektryków po oprogramowanie dla specjalistów, na przykład program do rysowania schematów. W latach 90. żyliśmy jeszcze w nieco innych czasach.

Czym jest cad elektryczny i jak dobrać właściwy?

programy cad dla elektryków
Autor: tamburix
Cad elektryczny jest to program komputerowy, który pozwala na projektowanie w automatyce i w elektryce. Dzięki niemu można narysować przeróżne plany obwodów elektrycznych czy sterowania korzystające z elementów m.in. hydrauliki. Jest on niesłychanie profesjonalny oraz dopracowany, należy jedynie wybrać właściwy dla siebie. Jak to zrobić?

Najlepsze gry

Gry komputerowe
Autor: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com
Wieleznakomitych gier zostało wydanych przez Sony tylko na PlayStation 3. Zamieszczamy wykaz najbardziej wciągających a także prestiżowych tytułów. Każdy z nich to pewna frajda na długie letnie wieczory i zimowe mroźne noce. Wybór z zawężonej listy będzie również wygodniejszy i szybszy.

Kim jest tajemniczy klient?

Okulary z soczewkami do pracy biurowej
Autor: JZO
Źródło: JZO
Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy satysfakcji w zespół łączących się usług i zalet. Pracujemy dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, wdrażając szczegółowe analizy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, badania form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony, a także szanse i zagrożenia pod kątem możliwości rynkowych konkurentów.